Autobusová přeprava

Zahraniční a dálková přeprava

Přeprava osob je naši hlavní činností, realizujeme ji malými, středními i klasickými luxusními autobusy. Zajišťujeme zájezdy, transfery, okružní jízdy, výlety, kongresy, svatby v tuzemsku i zahraničí. Pro cestovní kanceláře, firmy, školy i soukromé osoby. Dbáme na to, aby i přeprava osob měla svou kulturu a snažíme se o maximální spokojenost našich zákazníků

Smluvní doprava

Zájezdovou dopravu zajišťujeme luxusními klimatizovanými autobusy značek Mercedes Benz 3000 Tourismo s kapacitou od 19 do 53 míst. Nejčastěji pro cestovní kanceláře, pořádající různé zájezdy, výlety a akce. Zájezdová doprava zahrnuje jak zahraniční, tak i tuzemské cesty.

Pronájem autobusu s profesionálním řidičem dnes představuje již cenově velice přístupnou a efektivní možnost přepravy většího množství osob, skupin, zaměstnanců.

Transfery na letiště

Autobusy běžně obsluhujeme i letištní transfery v případě vyššího počtu převážených osob. Ať už jde o fotbalový tým, školní výlet nebo podnikatelskou delegaci.


Přeprava až 51 osob

Největší autobus, který využíváme má 51 sedadel pro pasažéry.

Bezpečnostní pásy pro každé sedadlo

Krom bezpečnostních pásů má každé vozidlo množství dalších bezpečnostních prvků. Řidiči jsou speciálně školeni v defenzivní a komfortní jízdě.

Multimediální palubní systém

Na palubě všech našich vozidel jsou k dispozici multimediální systémy pro zkrácení chvíle trávené v dopravním prostředku.

Rychlý reakční čas

Na vaše požadavky jsme připraveni reagovat 24/7. Autobusy jsme běžně schopni přistavit do jedné hodiny od objednávky.

Možnost platby na fakturu

Platba na fakturu samozřejmostí.

Nejvyšší standard samozřejmostí

Autobusová přeprava se pro nás nijak neliší od ostatních zakázek. Můžete tak čekat stejné jednání a komfort jaké si dopřávají klienti osobní přepravy.


Vozový park

Mercedes-Benz V Class

Počet osob9
Poplatkyautomobil

Mercedes-Benz Sprinter

Počet osob20
Poplatkybus

Mercedes-Benz 3000 Tourismo

Počet osob51
Poplatkybus

Objednejte si váš autobus teď na +420 728 273 823 a ostatní nechte na nás

Označené* položky jsou povinné.