Letecká přeprava

Letecká přeprava je extrémně rychlá a přesná

Pokud se potřebujete velmi rychle a spolehlivě dostat na určené místo a nemůžete si dovolit ani minutu zpoždění, je pro Vás tzv. aerotaxi tou správnou volbou.

Jsou pro Vás důležité bezpečnost, rychlost, časová nezávislost, flexibilita, soukromí a pohodlí důležité? Pak je právě pro Vás ideální naše letecká přeprava.

JetLimousine disponuje komfortními letadly, díky kterým je schopna vyhovět požadavkům i těch nejnáročnějších klientů. Zkušený letový personál a profesionální přístup zajistí, že Vaší jedinou starostí se bude pohodlně usadit do letadla a vychutnat si let.

Soukromé letadlo pro delší vzdálenosti

Pro delší lety jsou vhodná naše letadla Cessna, která spolu s vyškoleným palubním personálem a moderním vybavením zajistí maximální komfort a bezpečí. Díky našim službám se vyhnete únavnému čekání na letišti, zpožděným letům, náročným přestupům a dalším nepříjemnostem.

VNITROSTÁTNÍ PŘEPRAVA VRTULNÍKEM

Pro klienty, kteří vyžadují rychlou přepravu na kratší vzdálenosti, jsou vhodné naše vrtulníky značek Bell a Robinson, jež jsou zároveň zárukou maximálního soukromí a flexibility. Díky službě aerotaxi se vyhnete problémům spojeným s cestováním autem a můžete si tak být jistí, že na místo dorazíte včas. V rámci zážitkových aktivit pořádáme také vyhlídkové lety.

Objednejte si leteckou přepravu teď na +420 728 273 823 a ostatní nechte na nás

Označené* položky jsou povinné.