Autobusová přeprava

Variabilní počet cestujících i délka nebo cíl trasy

Dosažení maximální spokojenosti pasažérů je naší hlavní prioritou a v případě autobusů ji zajišťují luxusní klimatizované vozy Mercedes-Benz s kapacitou 9 až 51 míst.

Jsou k dispozici každému od soukromých subjektů, škol a firem až po cestovní kanceláře pro cesty v tuzemsku nebo do zahraničí.

Vyzkoušejte i Vy cenově dostupnou a efektivní možnost přepravy zájezdu fotbalového týmu, školního výletu nebo letištního transferu pro podnikatelskou delegaci - pokusíme se pro Vás vždy najít to nejlepší řešení.


Přeprava až 51 osob

Největší autobus, který využíváme má 51 sedadel pro pasažéry.

Bezpečnostní pásy pro každé sedadlo

Kromě bezpečnostních pásů má každé vozidlo množství dalších bezpečnostních prvků. Řidiči jsou speciálně školeni v defenzivní a komfortní jízdě.

Multimediální palubní systém

Na palubě všech našich vozidel jsou k dispozici multimediální systémy pro zkrácení chvíle trávené v dopravním prostředku.

Rychlý reakční čas

Na vaše požadavky jsme schopni reagovat po celý týden ve dne i v noci. Autobus jsme schopni přistavit do jedné hodiny od objednávky.

Možnost platby na fakturu

Platba na fakturu samozřejmostí.

Nejvyšší standard samozřejmostí

Snažíme se, aby se i autobus stal limuzínou se vším komfortem a jednáním, na jaké jste zvyklí ze služeb naší osobní přepravy.


Vozový park

Mercedes-Benz V Class

Počet osob7
Poplatkyautomobil

Mercedes-Benz Sprinter

Počet osob20
Poplatkybus

Mercedes-Benz 3000 Tourismo

Počet osob51
Poplatkybus

Objednejte si váš autobus nyní na +420 728 273 823 a ostatní nechte na nás

Označené* položky jsou povinné.